Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Na predaj nádherný, záhradný pozemok v lokalite Čunovo 4868 m2

Ulica: Dolné kostolné polia
Obec: Bratislava-Čunovo
Okres: Bratislava V
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
700 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj záhradný pozemok  o výmere 4 868 m2  v nádhernej lokalite, pre ktorú bol spracovaný Územný plán zóny záhradkárskej a chatovej osady Čunovo - Dolné Kostolné polia. Nachádza sa v uzavretom sektore ,, A " - existujúca záhradkárska osada.  Na pozemku sa nachádza staršia záhradná chatka so ZP 24 m2, ktorá je podpivničená a s podkrovím, elek. prípojka a 4 studne.

Veľkou výhodou tejto záhrady je jej poloha. Nachádza sa úplne na konci osady ,kde nájdete dostatok kľudu a súkromia. K pozemku je bezproblémový prístup po spävnenej komunikácii.

Pozemok sa predáva v celku a je na ňom možné realizovať výstavbu celoročne obývateľnej chaty so zastavanou plochou max. 80 m2 podľa aktuálnej UPI. V prípade delenia pozemku je  index zastavaných plôch  max. 0,10, to znamená, že, výstavba ďalších rekreačných chát je možná. Maximálna výmera parcely pre výpočet IZP je 800 m2

Tento pozemok určite osloví ľudí, ktorí hľadajú spojenie užitočného s príjemným.

Lokalita je zaujímavá pre milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu, pre vyznávačov pokojných prechádzok do prírody, ako aj nadšencov cykloturistiky, vodných športov, pre rybárov i poľovníkov Dunajská cyklistická cesta, v pešej dostupnosti sa nachádzajú vyhľadávané Čunovské jazerá, v dostupnosti bicyklom tiež areál vodných športov Divoká voda, vodné dielo Gabčíkovo.

Cena: 700 000,-Eur


Kontakt: Zuzana Vaisová - certifikovaný maklér 0908911977, vaisova@damask.sk

V cene je zahrnutá provízia pre RK , ktorá zahrňuje autorizovaný právny servis, odborná starostlivosť počas celého obchodného prípadu, príprava podkladov pre katastrálny úrad a banku, ako aj možnosť vybavenia úveru.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie DAMASK s.r.o

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
4868 m2
Plocha pozemku:
4868 m2
Zastavaná plocha:
24 m2
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Zuzana Vaisová

Zuzana Vaisová

certifikovaný maklér

  • Slovensky
  • lrm
  • narks

Radi Vám poradíme