Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Exkluzívna ponuka : Slnečná záhrada v lokalite AHOJ-Briežky

Ulica: Neronetová
Mestská časť: Vinohrady
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Okres: Bratislava III
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Záhrady
1 €

Popis nehnuteľnosti

V blízkosti lesa , v nádhernej slnečnej lokalite predáme záhradný pozemok o výmere 2 779 m2. Poloha pozemku zabezpečuje dobrý prístup  z  Neronetovej ulice  po asfaltovej ceste, ďalej cez zatrávnenú parcelu, na ktorej bude zriadené vecné bremeno práva prechodu a prejazdu v prospech kupujúceho. Na hranici pozemku sa nachádza el. prípojka.

Podľa aktualnej UPI je pozemok určený na záhradkárske účely a v súčasnej dobe je na ňom možná výstavba záhradného objektu so ZP 25 m2.

Výhody: dobrá dostupnosť k MHD - Račianska ul., blízko do lesa - športové aktivity, pekný výhľad, investičná príležitosť.

Cena: DOHODOU!  

Kontakt: Zuzana Vaisová - certifikovaný maklér 0908911977, vaisova@damask.sk

 

V cene je zahrnutá provízia pre RK , ktorá zahrňuje autorizovaný právny servis, odborná starostlivosť počas celého obchodného prípadu, príprava podkladov pre katastrálny úrad a banku, ako aj možnosť vybavenia úveru.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie DAMASK s.r.o.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
2779 m2
Plocha pozemku:
2779 m2
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Zuzana Vaisová

Zuzana Vaisová

certifikovaný maklér

  • Slovensky
  • lrm
  • narks

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti