Damask - Realitná a obchodná  kancelária.
Viete že, podmienky na pobyt su na MALTE veľmi atraktivne?
Predaj
Prenájom
Kúpa

Ponuka: Druh:
MALTA - kúpa nehnuteľnosti

Malta a Gozo sa stávajú stále viac populárnymi miestami pre nákup alebo prenájom nehnuteľností.

Ostrovy Malta sa nachádzajú v samom srdci Stredozemného mora s ľahkým prístupom zo všetkých hlavných miest v Európe, severnej Afriky a okolitých štátov. Ponúka mnoho výhod a to najmä:

- Výborné podnebie s príjemným celoročným počasím.
- Skutočne priateľskí a pohostinní ľudia, ktorí sa budú snažiť uľahčiť vám začlenenie do miestnej komunity.
- Veľmi nízka kriminalita, ktorá radí Maltu medzi jedno z najbezpečnejších miest.
- Člen Európskej únie od roku 2004, Malta je nezávislou republikou a teší sa politickej stabilite.
- Angličtina je jedným z dvoch oficiálnych jazykov ostrovov a hovorí ňou plynule až 90% obyvateľstva.
- Ostrovy sa môžu pochváliť vysokou úrovňou zdravotníckych a lekárskych služieb, a to ako v súkromnom i verejnom sektore.
- Vynikajúci systém školstva s výberom anglicky hovoriacich škôl a univerzít.
- Relatívne nízke náklady na bývanie.
- Realitný trh je stabilný a ponúka širokú škálu nehnuteľností vo všetkých cenových hladinách a majú dobré vyhliadky na rast kapitálu.

Tie spolu s množstvom historických a kultúrnych zaujímavostí, krištáľovo čistým morom, celým radom športových zariadení (vrátane svetovej triedy v potápaní) a množstvom spoločenských udalostí počas celého roka robia z týchto ostrovov obľúbené miesto pre tých, ktorí hľadajú svoje vysnívané 'miesto na slnku' . Okrem toho, podmienky na pobyt sú veľmi atraktívne a majú priaznivý daňový režim ako aj absenciu sadzieb či miestnych daní.

Pre 'nemalťana' je pomerne jednoduché kúpiť nehnuteľnosť na Malte alebo ostrove Gozo. Samozrejme, na niektoré podmienky sa vzťahujú aj určité obmedzenia, hlavne pokiaľ ide o minimálnu hodnotu majetku, ktorý možno zakúpiť a tiež účel, na ktorý kupujúci zamýšľa nehnuteľnosť použiť. Niekedy sa môže tiež vyžadovať zvláštne povolenie.

Pre ďalšie informácie a pomoc odporúčame kontaktovať realitnú kanceláriu, ktorá vám ponúkne odborné vedenie a svojimi radami vám pomôže urobiť ohľadom nákupu nehnuteľnosti tú najlepšiu voľbu. Jednou z nich je naša realitná kancelária.
     Reality na AReality.sk                  registrácia domény, webdesign & webhosting - www.poruban.sk  ©2019
www.damask.sk